Powrót do wyników wyszukiwania Dodane 1 listopada 2018

Masaż hawajski Ma- Uri

Inne

  • Cena 120
  • Telefon
  • EmailNapisz wiadomość
  • Województwopomorskie
  • MiejscowośćJastrzębia Góra
  • Kod pocztowy84-104
  • AdresKisterów

Opis:

Masaż Ma-Uri jest pochodnym masażem od powstałego na Hawajach masażu Lomi Lomi Nui. stosowany przez hawajskich uzdrowicieli w świątyniach. Masaż ten jest wyjątkowo piękny i skuteczny w uzdrawianiu ciała, umysłu i ducha. Jest wybitnie relaksujący. Niesie w tym relaksie zdrowie i dobre samopoczucie, wiarę w siebie, otwartość i serdeczność dla świata.

Lomi Lomi Nui to także metoda pobudzająca jaźń masowanego do przywrócenia własnymi siłami równowagi i zdrowia. Masaż ten jednoczy w sobie to, co w zachodnim świecie chcielibyśmy widzieć pod pojęciem bezinteresownej uzdrawiającej miłości, czyli jak to nazywają Hawajczycy – duchem Aloha. Jest doskonały dla wszystkich. Poprawia żywotność psychofizyczną organizmu, ułatwia leczenie wszelkich dolegliwości, usuwa napięcia i bóle, wspomaga leczenie nerwic i depresji, uwalnia od stresu. Reguluje przepływ energii i przywraca dobre samopoczucie.

Podstawowym celem masażu jest nie tylko rozluźnienie napiętych mięśni, lecz praca nad całym człowiekiem poprzez usuwanie napięć i blokad w jego wnętrzu oraz zregenerowanie, dodanie siły i przywrócenie harmonii z samym sobą i otoczeniem.

Masaż Lomi Lomi Nui jest nie tylko techniką medyczną czy rehabilitacyjną – jest sztuką. Stosowanie masażu daje bardzo dobre efekty odczuwalne zarówno w trakcie jak i po masażu. Już kilka zabiegów pozwoli zapomnieć o stresie i poczuć się sobą w sobie.


zadaj pytanie ogłaszającemu


Twój e-mail*
Twoja wiadomość*

najnowsze ogłoszenia w tej kategorii

Proszę czekać - ładowanie treści...