Powrót do wyników wyszukiwania Dodane 10 sierpnia 2018

Usuwanie Nieestetycznych Rozstępów Inez Leska

Inne

Opis:

Jeżeli myślałaś nad zabiegiem upiększającym na przykład likwidacją blizn czy zmarszczek, to oferta Beauty Studio - Inez Leska jest w sam raz dla Ciebie!
Beauty Studio - Inez Leska świadczy profesjonalne usługi z zakresu kosmetologii, dzięki którym pozbędą się Państwo efektów starzenia się skóry oraz blizn czy rozstępów występujących na różnych partiach ciała.

Oferujemy takie usługi jak likwidacja zmarszczek blizn i rozstępów. Gwarantujemy że używamy tylko sprawdzonych, najlepszych oraz profesjonalnych metod jak i produktów. Dzięki temu nasi interesanci są usatysfakcjonowani.

Beauty Studio jest nowoczesnym i unikalnym salonem kosmetycznym na mapie Łodzi, który gwarantuje skuteczne i profesjonalne wykonanie usług z zakresu kosmetologii estetycznej.Zabiegi oferowane klientom bazują na sprawdzonych metodach oraz produktach i wykonywane są przez profesjonalny zespół specjalistów.

Gorąco zachęcamy na naszą stronę www. Znajdą tam Panie większą ilość {dokładniejszych|bardziej szczegółowych|bardziej kompletnych informacji, serdecznie zapraszamy!

Kontakt:
Usuwanie Nieestetycznych Rozstępów Inez Leska
ul. Zgierska 211
90-001 Łódź
tel: 531 271 944
bsinezleska@gmail.com
MAKIJAŻ PERMANENTY/ZABIEGI LASEROWE tel. 531 271 944
KOSMETYKA tel.507 122 787
FRYZJERSTWO tel.668 310 144
http://inezleskastudio.pl/likwidacja-usuwanie-zmarszczek-blizn-rozstepow.html


zadaj pytanie ogłaszającemu


Twój e-mail*
Twoja wiadomość*

najnowsze ogłoszenia w tej kategorii

Proszę czekać - ładowanie treści...