Powrót do wyników wyszukiwania Dodane 20 marca 2019

Masażer twarzy ultradźwięki podczerwień

Sprzęt rehabilitacyjny i ortopedyczny

Opis:

Jak działa Ultrasonic

Zastosowanie ultradźwięków: do zabiegów twarzy, ciała, w celu ożywienia komórek skóry , usuwania cellulitu i nadmiernego owłosienia. Aparat do ultradźwięków, posiada specjalnie skonstruowaną szpatułkę, głowicę która zostaje wprowadzona w drgania o częstotliwości ultradźwiękowej. Aktywne preparaty są wtłaczane w pory skóry, co podnosi ich skuteczność.

Wibracje w połączeniu z preparatami leczniczymi, powodują przejściowe rozszerzenie porów i ich zmiękczenie,

umożliwiając dokładne usunięcie zanieczyszczeń, pozostałości kosmetyków oraz obumarłych komórek naskórka.

Efektem końcowym wibracji jest silne nawilżenie naskórka, przyśpieszona cyrkulacja krwi, wzmocnienie tkanki skórnej i zwiększony metabolizm komórek. Impulsy ultradźwiękowe, wędrując w dół metalowej szpatułki, wprawiają w ruch jej końcówkę i powodują tak szybką wibrację, że każdy kontakt ze skórą wpływa na pozostałe cząsteczki. W ten sposób usunięte zostają zaskórniki, martwe komórki, zanieczyszczenia, przebarwienia i plamy po słoneczne.

Zmiana pozycji szpatułki umożliwia intensywny mikromasaż skóry, który wspomaga głęboką penetrację kosmetyków, bez naruszania równowagi jonowej.


7 podstawowych funkcji Ultrasonic

JONY UJEMNE - mają zastosowanie oczyszczające, poprzez zastosowanie produktów o działaniu oczyszczającym niwelujemy wszelkie zanieczyszczenia z powierzchni skóry. Cera staje się rozświetlona i wygląda młodziej.

JONY DODATNIE - mają wpływ na lepszą absorpcję kosmetyków, oraz dają możliwość wprowadzenia produktów w głębsze warstwy skóry.

FALE ULTRADŹWIĘKOWE - Zmiękczenie naskórka, przyspieszenie absorpcji preparatów kosmetycznych, zwiększenie metabolizmu i krążenia, delikatne stymulowanie systemu nerwowego i komórek. Zmiana przepuszczalności błony komórkowej. Poprawa równowagi PH w tkance skóry, działanie bakteriobójcze

INFRARED - Poprzez przyspieszenie cyrkulacji krwi oczyszcza organizm z toksyn co znacznie spowalnia procesy starzenia się skóry.

ULTRADŹWIĘKI + INFRARED - zastosowanie promieni infrared w połączeniu z zabiegiem przy zastosowaniu ultradźwięków daje spektakularne efekty w walce ze starzeniem się skóry. Skóra staje się świeża, wygląda młodo i promiennie. Co jest szalenie istotne światło infrared ma szerokie zastosowanie lecznicze.

JONY UJEMNE + INFRARED - zastosowanie promieni infrared w połączeniu z zabiegiem przy zastosowaniu jonów ujemnych daje spektakularne efekty w walce z zanieczyszczeniami skóry. Pozwala skutecznie wyeliminować plamy skórne, oraz zapobiega powstawaniu kolejnych. Zabieg bardzo istotny dla osób palących papierosy. Skóra nabiera zdrowych kolorów, zaczyna wyglądać młodziej i zdrowiej.

JONY DODATNIE + INFRARED - zastosowanie promieni infrared w połączeniu z zabiegiem przy zastosowaniu jonów dodatnich daje spektakularne efekty w walce ze skórą z wyraźnymi oznakami zmęczenia. Przy zastosowaniu odpowiednich kosmetyków pozwala nawilżyć i odżywić skórę nawet w głębokich jej warstwach. Zabieg polecany dla każdego rodzaju cery, w zależności od zastosowanych preparatów. Skóra staje się nawilżona i elastyczna, po prostu ZDROWA!!!

Efekty działania ultradźwięków na skórę:

- wytwarzają ciepło, które poprawia krążenie krwi i limfy, relaksuje mięśnie, przyspiesza metabolizm komórek
- pomagają w penetracji i absorpcji leków i kosmetyków przez skórę
- przyspieszają regenerację komórek
- redukują opuchlizny i obrzęki, zmniejszają napięcia mięśni
- pomagają wygładzić zmarszczki
- złuszczają naskórek
- mają gojący i regenerujący wpływ na rany, hamują stany zapalne
- zwiększają nawilżenie skóry
- wspomagają terapię trądzika, zmniejszają pory
- nadają skórze zdrowy blask i świeży wygląd
- zwiększają przepuszczalność błon komórkowych i przyspieszają wchłanianie tkankowe
- rozszerzają naczynia krwionośne, poprawiają krążenie krwi i limfy
- pobudzają przemianę materii komórek i usprawniają oddychanie tkankowe

Przeciwwskazania do stosowania ultradźwięków

- nowotwory
- gruźlica
- implanty, rozrusznik serca
- stany gorączkowe
- ciąża
- choroba wieńcowa
- stany zapalne, ropne skóry
- niezakończony wzrost kości
- ciężki tan ogólny organizmu

Zastosowanie przy problemach z popękanymi naczynkami krwionośnymi.
Zniekształcone naczynia krwionośne lub problemy z cyrkulacją krwi powodują wystąpienie efektu czerwonej twarzy. Twarz może być poddana terapii ultradźwiękami z pomocą środków medyczno kosmetycznych. Rozszerzone naczynka krwionośne mogą zostać naprawione i efekt zaczerwienienia twarzy zredukowany.
Usuwanie przebarwień.
Czerwone plamki powstają, gdy zmiany trądzikowe (acne) są zaawansowane lub nieprawidłowo usuwane. Fale ultradźwiękowe penetrują skórę przyśpieszając cyrkulację krwi, aktywując komórki i zwiększając absorpcję (wchłanianie).
Usuwanie nieprawidłowej pigmentacji skóry.
Najpierw należy wnikliwie zanalizować rodzaj przebarwienia, jeśli jest możliwe, ustalić jego przyczynę. Ilość zabiegów potrzebnych do usunięcia przebarwienia zależy od wielu czynników indywidualnych. Przebarwienia mogą zostać na trwałe po odmrożeniach, oparzeniach prądem, zabiegach eksfoliacji chemicznej lub dermabrazji mechanicznej.
Terapia przeciwzmarszczkowa.
Zmarszczki są efektem starzenia. Ultradźwięki zastosowane z preparatami przeciwzmarszczkowymi stymulują metabolizm, oraz zwiększają wnikanie i działanie preparatów, co bezpośrednio wpływa na poprawę wyglądu skóry.
Redukcja opuchlizny i podkrążenia oczu.
Opuchlizna i podkrążenie oczu powstają najczęściej w następujących przypadkach: procesy przemiany materii nie działają prawidłowo, czego rezultatem jest nadmierne odkładanie się tłuszczu i wody w tkankach. Cyrkulacja krwi w naczynkach jest utrudniona, co powoduje ciemne obwódki wokół oczu. Efektem działania fal ultradźwiękowych jest przyśpieszenie cyrkulacji, rozbicie komórek tłuszczowych i zalegających złogów podskórnych.
Zapobieganie przerostom blizn.
Duże rany nie są łatwe w leczeniu i często pozostawiają twarde przerośnięte blizny. Stosując terapię ultradźwiękową w połączeniu ze środkami gojącymi i zmiękczającymi blizny uzyskuje się bardzo dobry efekt kosmetyczny.
Kuracja poprawiająca stan włosów.
Lekarze dermatolodzy testujący ultradźwięki , zaobserwowali bardzo obiecujące rezultaty przy leczeniu łysienia plackowatego.
Kuracja poprawiająca stan skóry.
Terapia ultradźwiękowa daje bardzo dobre rezultaty w poprawie kondycji skóry pomarszczonej, przesuszonej, po przebytych przewlekłych chorobach.

Parametry techniczne Ultrasonic:

7 funkcji

Ultradźwieki - do 15 Hz,
Infrared - 1 MHz na sekundę
Jony ujemne i dodatnie
Częstotliwość impulsu ultradźwiękowego: 0,3 Hz - 15Hz
Prędkości drgań: 1 000 000 / s

Urządzeni 220 V


zadaj pytanie ogłaszającemu


Twój e-mail*
Twoja wiadomość*

najnowsze ogłoszenia w tej kategorii

Proszę czekać - ładowanie treści...