Powrót do wyników wyszukiwania Dodane 20 marca 2019

Masażer stóp Maxifoot

Sprzęt rehabilitacyjny i ortopedyczny

Opis:

Pierwsze na świecie przenośne urządzenie do zwalczania bólu, uczucia „ciężkich nóg",
migreny, zmęczenia, bezsenności...
Pozwala uzyskać stan głębokiego relaksu.

JEŻELI PRZEstalI JUŻ PAŃSTWO WIERZYĆ, ŻE MOŻNA POZBYĆ SIĘ NIEKOŃCZĄCYCH SIĘ
DOLEGLIWOŚCI BÓLOWYCH, URZĄDZENIE MAXIFOOT JEST WŁAŚNIE DLA WAS!!!!!!!!!
SPRAWDZONE ZASTOSOWANIE REFLEKSOLOGII STÓP W WALCE Z BÓLEM.
JESTEŚMY PO TO BY POMÓC PAŃSTWU UWIERZYĆ, ŻE MOŻNA ZNOWU ŻYĆ BEZ BÓLU!!!

OTO OPINIA PANA KTÓRY ZAKUPIŁ MASAŻERA STÓP MAXIFOOT

" Treść wiadomości: Witam Chciałbym podziękować za udaną transakcję. Za pośrednictwem allegro moja małżonka dokonała u Pana zakupu masażera do stóp. Byłem bardzo sceptycznie nastawiony do tego urządzenia , ale życie "przymusiło" mnie do skorzystania z niego. Niecałe 2 lata temu podczas jady na nartach upadłem na kolano. Stłuczenie było na tyle silne, że wytworzyła się woda w kolanie a następnie krwiak który trzeba było rozpuszczać zastrzykami oraz maściami. Po tamtym wydarzeniu pozostała mi pamiątka w postaci bólu w kolanie oraz braku możliwości klękania na to kolano. Ponadto przy większym wysiłku ból stawał się ostry. Lekarze twierdzili, że w przypadku stawu kolanowego po takich kontuzjach ból będzie się pojawiał. Tak się stało, że w sierpniu tego roku miałem wywrotkę na rowerze. Znowu uderzyłem w ziemię tym samym kolanem. Kontuzja odnowiła się. Po "zejściu" opuchlizny z kolana zdecydowałem się na przeprowadzenie w ramach testu serii zabiegów przy użyciu masażera za pomocą prądów TENS. Rezultat przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Po każdej terapii odczuwałem coraz mniejszy ból w kolanie, aż do jego całkowitego ustąpienia. Mogę w tej chwili normalnie klękać tak samo jak kiedyś przed kontuzjami. Ponadto postanowiłem "wypróbować" staw kolanowy w terenie podczas jazdy na rowerze. Testowałem duże podjazdy stopniowo zwiększając obciążenie. Nie czułem żadnego bólu w trakcie ani po jeździe rowerem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Rzeczywiście za nieduże pieniądze można mieć urządzenie które pomaga w rehabilitacji. Ważna jest jednak wiedza na temat jak ją stosować aby "nie przedobrzyć". Pozdrawiam i dziękuję PS. Podaję swój email jakby ktoś miał jakieś pytania w sprawie masażera to w miarę możliwości chętnie odpowiem gkom@op.pl
Grzegorz.

UWAGA TYLKO TERAZ DO KAŻDEGO URZĄDZENIA MAXIFOOT
DOSTANIECIE PAŃSTWO CAŁKOWICIE ZA DARMO 8 STYMULATORÓW MIĘŚNI!!!

50 programów elektrostymulacji
Perfekcyjny ergonomiczny design, dynamiczny duży wyświetlacz sprawiają że obsługa jest prosta I intuicyjna
50 programów elektrostymulacji daje możliwość dopasowania masażu do naszych potrzeb
50 kombinacji masaży poszczególnych partii ciała I stóp, elektrostymulacja poprzez elektrody, właściwa aplikacja masażu co do techniki, intensywności I natężenia
1 do 90 zakres regulacji intensywności masażu
Specjalna elektroda (chip ) stymulująca pracę mięśni
Nowoczesne wzornictwo, elegancja w powiązaniu z najwyższa technologią
5 do 90 minut Automatyczny czas pracy regulowany w zakresie od 5 do 90 minut
Sterowany za pomocą bezprzewodowego pilota
Manualny dobór programów
Światło podczerwieni emitujące odczuwalne ciepło
Stymulacja receptorów
Możliwość masażu wszystkich partii ciała
Dodatkowe 8 elektrod dadzą nam swobodne wzbudzenie dowolnej części ciała (plecy, nogi, kark, pośladki) z jednoczesnym lub oddzielnym masażem stóp.
Lecznicze zastosowanie podczerwieni

Podczerwień ma szerokie zastosowanie w medycynie, rehabilitacji i kosmetyce.
Promienie długie podczerwone 7-14 mikronów wnikają do 6 cm w głąb ciała i działają przeciwbólowo, przeciwzapalnie i regenerująco.
Stosowanie promieni podczerwonych powoduje odnowę biologiczną organizmu, wydzielanie endorfin i spowolnienie procesu starzenia (efekt anty utleniania).

Silne i skuteczne działanie na strukturę receptorów w stopie znacznie przewyższające masaż klasyczny, czy masaż innym masażerem.
Pobudza receptory stóp i dolnej partii mięśni nóg usuwając uczucie zmęczenia i mobilizuje do działania system immunologiczny i organy wewnętrzne bazując na technikach refleksologii.
Jego przeznaczenie to komfortowy masaż stóp bazując na klasycznej akupunkturze i medycynie klinicznej TENS.
W świecie medycznym jest to najnowsza efektywna metoda leczenia.
Metoda TENS
Metoda przezskórnej, elektrycznej stymulacji nerwów - TENS (Transcutaneous Electrical Nervous Stimulation), jest znana od ponad 30 lat i szeroko stosowana na świecie.
TENS jest odmianą elektrostymulacji, wykorzystującą prądy impulsowe o niskiej częstotliwości (przedział 1-150 Hz), zbliżonej do częstotliwości prądów fizjologicznych. Jest najczęściej stosowaną techniką w zwalczaniu ostrych jak i przewlekłych zespołach bólowych.
Przezskórna elektrostymulacja nerwów jest niezwykle istotnym rodzajem postępowania terapeutycznego w przebiegu kompleksowego leczenia przewlekłych zespołów bólowych
TENS, zależnie od dobranych parametrów, uruchamia mechanizmy fizjologiczne:
Osłabia czucie bólu, zmniejszając ilość sygnałów wysyłanych przez nerwy bólowe do kory mózgowej.
Specjalnie ukształtowane impulsy, powodują wzmożone uwalnianie do krwiobiegu endorfin - produkowanych przez organizm neurohormonów o działaniu podobnym do morfiny.
Endorfiny, łagodzą na wiele godzin czucie bólu i stymulują chore tkanki do regeneracji.
To właśnie endorfiny, wpływają na poprawę zdrowia i samopoczucia.
Stymulacją TENS o częstotliwości 4-10 Hz, możemy uruchomić ten proces.
Stymulacja o parametrach 1,5-4,0 Hz, poprawia ukrwienie w miejscu otoczonym elektrodami.
Prawidłowe ukrwienie, jest warunkiem dobrego funkcjonowania tkanek.
Doskonale sprawdza się ta metoda w leczeniu ran, obrzęków, owrzodzeń skóry.
Jak działa TENS?
TENS - (z ang.Transcutaneous Electrical Nervous Stimulation) metoda przezskórnej, elektrycznej stymulacji nerwów - jest znana od ponad 30 lat i szeroko stosowana na świecie. W jej wykorzystaniu przodują: Niemcy, Anglia, Francja, Szwecja, Dania, USA, Japonia, Izrael, Rosja. Prowadzi się tam najwięcej badań nad wykorzystaniem TENS w leczeniu zaburzeń funkcji mięśni i nerwów.

TENS stymuluje układ nerwowy, który przenosi informacje regulujące pracę organizmu. Docierają one do mózgu drogami wstępującymi. Drogami zstępującymi, mózg wysyła polecenia do wszystkich narządów, tkanek i komórek. Jeżeli wskutek urazu, ucisku, zwyrodnienia, zrostów pooperacyjnych, chorób nerwów, nerwy nie przewodzą prawidłowo bodźców, to mózg, albo nie otrzymuje bieżącej informacji o tym co dzieje się z organizmem albo też, nie może przesłać odpowiedniego polecenia. Prowadzi to do rozwoju zaburzeń w pracy efektorów, czyli mięśni, gruczołów dokrewnych, narządów wewnętrznych, tkanek. Wszystkie są przecież unerwione.

Na przykład zwyrodnienie kręgów szyjnych, może powodować ucisk na nerwy rdzeniowe lub korzenie nerwowe i pogorszenie np. funkcji ręki, szumy w uszach, niedokrwienie mózgu - zależnie od tego, które nerwy są uciskane. Przezskórna stymulacja nerwów, powoduje u większości osób poprawę funkcji nerwów (i efektorów), czyli wpływa pozytywnie (leczniczo) na pierwotną przyczynę zaburzeń. Te fakty, stwarzają szerokie pole do wykorzystania TENS w leczeniu wielu chorób. Uniwersalność zastosowań nie wynika z tego, że TENS jest dobry na wszystko ale z tego, że wszystko jest unerwione a TENS (prawidłowo stosowany) poprawia funkcje nerwów, co w sposób pośredni lub bezpośredni umożliwia poprawę zdrowia.

Elektrostymulacja, to jedna z metod fizykoterapii. TENS jest odmianą elektrostymulacji, wykorzystującą prądy impulsowe o niskiej częstotliwości (przedział 1-150 Hz), zbliżonej do częstotliwości prądów fizjologicznych. Każdy rodzaj unerwienia reaguje na inną częstotliwość. Np.: unerwienie naczynioruchowe na częstotliwość 1,5-5 Hz.; Unerwienie mięśni wolnokurczliwych - na częstotliwość 15-25 Hz, szybkokurczliwych na 30-100 Hz (zależnie od typu). Unerwienie autonomiczne - na częstotliwość 8-15 Hz itd. (1 Hz = 1 impuls/sek).

TENS, zależnie od dobranych parametrów, uruchamia nstp. mechanizmy fizjologiczne:
Osłabia czucie bólu, zmniejszając ilość sygnałów wysyłanych przez nerwy bólowe do kory mózgowej. Współczesne badania postulują istnienie tzw. hamowania presynaptycznego (synapsa to połączenie nerwów). Wykazano, że stymulacja nerwów czuciowych w miejscu bólu, ogranicza ilość bodźców bólowych docierających do świadomości i osłabia dolegliwość bólu, ponieważ nerwy czuciowe są grubsze i przewodzą sygnały szybciej niż nerwy bólowe. Mózg, odbierając bodźce czuciowe, angażuje się najpierw w silniejszy bodziec. Intuicyjnie korzystamy z tej zasady, masując silnie miejsce bólu. Trudno jednak masować się bez przerwy. Stymulator nas w tym wyręczy.

Parametry stymulacyjne (częstotliwość, czas impulsu, modulacja, czas zabiegu) mają wpływ na poszczególne typy unerwienia i odpowiednie reakcje efektorów. W terapii bólu, specjalnie ukształtowane impulsy, powodują wzmożone uwalnianie do krwiobiegu endorfin - produkowanych przez organizm neurohormonów o działaniu podobnym do morfiny. Endorfiny, łagodzą na wiele godzin czucie bólu i stymulują chore tkanki do regeneracji. To właśnie endorfiny, wpływają na poprawę zdrowia i samopoczucia, kiedy jesteśmy wypoczęci, zrelaksowani, szczęśliwi. Sygnałem do ich uwalniania, jest spadek częstotliwości fal mózgowych do poziomu 4-10 Hz. Stymulacją TENS o częstotliwości 4-10 Hz, możemy uruchomić ten proces.

Stymulacja z częstotliwością 1,5-5 Hz, powoduje relaksację mięśniówki naczyń krwionośnych. Dowiódł tego w swoich badaniach prof. Birger Kadaa (1988) z Norwegii. Stymulacja o tych parametrach, poprawia ukrwienie w miejscu otoczonym elektrodami. Prawidłowe ukrwienie, jest warunkiem dobrego funkcjonowania tkanek. Doskonale sprawdza się ta metoda w leczeniu ran, obrzęków, zespołu Raynaud, owrzodzeń skóry, trądu. Stymulację naczynioruchową stosuje się również w sporcie wyczynowym w formie rozgrzewki - rozszerzenia naczyń krwionośnych bez wysiłku i spalania energii. Z kolei stymulacja mięśni z częstotliwością 10 Hz, uruchamia tzw. pompę mięśniową, pobudzając krążenie obwodowe np. w kończynach dolnych. Pomaga to pacjentom z niewydolnością krążeniową (chromanie przestankowe, objawy ch. Burgera) lub np. sportowcom w skróceniu czasu regeneracji powysiłkowej.

Organizm ludzki wypełniony jest roztworami soli i płynący przez tkanki prąd TENS o właściwych parametrach, energetyzuje jony, wzmaga ich ruch. Występują tu zjawiska elektroforezy i elektroosmozy. Lepsze przenikanie jonów przez błonę komórki, znacznie przyspiesza procesy regeneracji tkanek oraz usuwanie metabolitów. Pole elektryczne pomiędzy elektrodami, wywołuje koncentrację protonów i ich ruch (prąd) od anody do katody. Kiedy protony osiągają błonę mitochondrium tworzy się związek H+ATPase i powstaje ATP. Wzrost ilości ATP stymuluje transport aminokwasów i oba te czynniki stymulują tworzenie białek (Cheng, 1982). To działanie prądów TENS, jest wykorzystywane np. w leczeniu stanów zapalnych w stawach, tkankach miękkich, złamań kości, przyspieszeniu gojenia się ran i blizn, likwidacji obrzęków, zmian neuropatycznych i wielu innych.

FUNKCJE

Ergonomiczna konstrukcja.
Elektrobiologiczne programy, poprawa zdrowia i samopoczucia psychiczne.
Masaż, oraz eliminacja toksyn z organizmu.
Wzmaga cyrkulację krwi.
Pobudzenie organizmu , uwolnienie sił witalnych.
Spalanie tkanki tłuszczowej,eliminacja zbytecznych kilogramów.
90 poziomów intensywności, elektrostymulacji fal niskiej częstotliwości.
Bezpośrednie, odczuwalne oddziaływanie na określony obszar mięśnia. nerwu, mikro-naczynia krwionośnego, wspomaga mikro-cyrkulację krwiobiegu.
Wzmaga obieg krwi w obrębie łydki , eliminuje zmęczenie i ból.
Poprawia jakość snu, umożliwia w organizmie odkrywanie nowych pokładów energii.
Poprawiających pracę układ nerwowy i zdrowotnego co wpływa na dobre samopoczucie.
Eliminuje toksyny z organizmu, poprawia jakość cery.
Ponieważ naczynia krwionośne i układ nerwowy są połączone z całym ciałem, efekt stymulacji w sposób stały stabilizuje ciśnienie krwi i metabolizm na właściwym poziomie.

WŁAŚCIWOŚCI

Ugniatania stref refleksyjnych i receptorów - pobudzając puls i obieg krwi
Rozcierania płaszczyzn stóp (wytwarzając ciepło) stymulując masaż refleksologii
Uderza w stopę poprzez stymulację elektryczną odczuwalną na żądanie (słaby - relaks / średni - kondycja / mocny – terapia)
Wywołuje emisję zdrowotnych fal podczerwieni (Infra - 2 lampy poprawiając wydajność masażu w miejscu odpowiedzialnym za pracę układu trawiennego
Pobudza metabolizm - patrz rysunek stóp)
Dodatkowe elektrody do masażu łydek / ud / ciała (8 elektrod)
Sterowanie z pilota lub bezpośrednio z urządzenia
Kilka trybów masaży - programy o różnych częstotliwościach
Regulowanie czasem i mocą impulsu z pilota (w zestawie)
Masowanie stóp niskimi częstotliwościami wspiera szybko skurcz mięśni (wielogodzinny spacer w kilka minut)
Ujędrnia i wyszczupla sylwetki nóg i rąk
Urządzeniem można również masować dłonie

Dane techniczne:
Zasilania: a.c. 220V/d.c 12v
Pobór mocy: 12W
Wymiary: 420x460x120mm
Waga: 3 kg

Regularny masaż zapewnia wiele korzyści m.in. wzmacnia mięśnie grzbietowe, optymalizuje krążenie, oraz usuwa istniejące blokady w naczyniach krwionośnych.
Masaż pomaga zmniejszyć zmęczenie i obrzęki.
Uwalnia napięcie mięśni i relaksując pomaga odpocząć organizmowi, dodaje witalności i energii.
MASAŻER MAXIFOOT to Doskonały pomysł na prezent - wykonany jest z największą starannością, wyposażony w szereg dodatkowych funkcji, zapewni relaks i przyjemność osobie obdarowanej !!!

Serdecznie polecam.
W zestawie instrukcja w j. polskim oraz gwarancja na 12 miesięcy.
Nasza MASAŻER MAXIFOOT znajduje zastosowanie zarówno w warunkach rehabilitacji szpitalnej, ambulatoryjnej jak i domowej.

MIKROKOMPUTEROWA KONTROLA FIZYKOTERAPEUTYCZNEGO MASAŻU
WYKORZYSTANIE NOWOCZESNEJ WYSOKO ZAAWANSOWANEJ TECHNOLOGI KOMPUTEROWEJ W POŁĄCZENIU Z TEORIĄ CHIŃSKIEGO MASAŻU MEDYCZNEGO


zadaj pytanie ogłaszającemu


Twój e-mail*
Twoja wiadomość*

najnowsze ogłoszenia w tej kategorii

Proszę czekać - ładowanie treści...