Powrót do wyników wyszukiwania Dodane 4 grudnia 2018

Szczotka do Włosów Laser Mikromasaż

Kosmetyki do włosów

Opis:

Wielofunkcyjny Comb Massage

MASAŻER DOSTĘPNY PO 10 LUTEGO 2016.

FUNKCJE :

- PODCZERWIEŃ, LASER

- AKUPRESURA,

- MIKROMASAŻ,

Funkcje:

Po raz pierwszy wykorzystano medyczne zastosowanie fal podczerwieni, oraz stymulowanie punktów na skórze głowy.

Poprzez połączenie tych funkcji, udało się uzyskać spektakularne efekty w absorbancji środków

wspomagających porost włosów, a w konsekwencji pobudzenie dawno “uśpionych” cebulek

włosowych, zdecydowane zahamowanie wypadania włosów, oraz odbudowę zniszczonej struktury włosa.

Rewelacyjne efekty w pielęgnacji, dzięki zastosowaniu grzebienia Comb Massager Twoje włosy odzyskają połysk i witalność. Zastosowanie Comb Massager zwiększa przepływ krwi do naczyń włosowatych skóry właściwej. Technologia ta zwiększa metabolizm komórkowy, krążenie krwi i tlenu do uśpionych mieszków włosowych, które z kolei powoduje wspierania wzrostu włosów i zapobieganie wypadaniu włosów ni przerzedzenie włosów.

PODCZERWIEŃ-LASER - otwiera pory oraz przyśpiesza krążenie krwi i metabolizm, co powoduje szybsze wchłonięcie preparatów kosmetycznych nałożonych na skórę, zwiększając tym samym ich skuteczność i wspomagając wnikanie do skóry substancji czynnych zawartych w kosmetykach. Podczerwień zastosowana w grzebieniu rozszerza naczynia krwionośne, aby zwiększyć krążenie krwi co w konsekwencji powoduje szybsze dostarczenie tlenu do mieszków włosowych. Jednocześnie ciepło generowane przez masażer Comb pomaga wzmocnić strukturę włosa, oraz stymulować jego porost.

MIKROMASAŻ – wykorzystanie impulsów elektrycznych o niskiej częstotliwości doskonale pobudza krwiobieg oraz stymuluje cebulki włosowe. Mikromasaż pozwala odprężyć skórę i mięśnie, podczas gdy głęboki delikatny masaż poprawia przepływ krwi i limfy, metabolizm i regenerację cebulek włosa. Tym samym mikromasaż ułatwia penetrację substancjom leczniczym i preparatom, które działają regenerująco, bądź pobudzająco do porostu włosów. Ponad to działa odprężająco, daje doskonałe efekty w walce z bólami głowy, oraz bezsennością.

W skład zestawu COMBO MASSAGER wchodzą:

– Ładowarka

- Szczotka

- Pudełko

- Instrukcja w języku polskim

- Gwarancja

DOSKONAŁY POMYSŁ NA PREZENT !!!


zadaj pytanie ogłaszającemu


Twój e-mail*
Twoja wiadomość*

najnowsze ogłoszenia w tej kategorii

Proszę czekać - ładowanie treści...